Car Auto

📍 Warsztaty samochodowe w Wrocław

6.4

Car Auto z Wrocławia to profesjonalny warsztat samochodowy, który wyróżnia się kompleksową obsługą klientów i rzetelnym podejściem do napraw. Specjaliści dbają o szczegóły, zapewniając zarówno szybką diagnozę, jak i solidne wykonanie prac mechanicznych i blacharsko-lakierniczych. Dbałość o terminowość i uczciwe ceny sprawia, że jest to miejsce godne zaufania.

Firma ceni sobie kontakt z klientem, oferując również transport pojazdów z profesjonalnym wsparciem. Doświadczenie zespołu i rodzinna atmosfera sprawiają, że obsługa jest nie tylko fachowa, ale też przyjazna. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają sprawdzonych usług warsztatowych.

Cechy i usługi Car Auto

Ułatwienia dostępu
  • Wejście dostępne dla osób na wózkach
Oferta
  • Wymiana oleju
Udogodnienia
  • Mechanik samochodowy
  • Toaleta
Planowanie
  • Wymagane umówienie wizyty
  • Zalecane wcześniejsze ustalenie terminu wizyty
Płatności
  • Karty debetowe
  • Karty kredytowe

Car Auto jest na pozycji 89 z 162 w warsztaty samochodowe w Wrocław

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

Car Auto ma ocenę 4.6 na 5 oparte na ponad 115 opinii w Google

Lukasz Ziach

Polecam firmę Car-Auto z Wrocławia za profesjonalną naprawę i kompleksową obsługę powypadkową. Wszystko zostało wykonane sprawnie, solidnie i z dużą dbałością o szczegóły. Świetny kontakt, fachowe doradztwo oraz pełne wsparcie na każdym etapie naprawy. Auto zostało przywrócone do perfekcyjnego stanu a cały proces przebiegł bez stresu i problemów. Firma godna zaufania i zdecydowanie warta polecenia!

Lukasz Ziach ☆ 5/5
Patryk Misiak

Bardzo solidny warsztat samochodowy. Fachowa obsługa, szybka diagnoza i profesjonalne podejście do klienta. Widać duże doświadczenie w branży, a naprawy wykonywane są rzetelnie i w rozsądnych cenach. Zdecydowanie polecam!

Patryk Misiak ☆ 5/5
Daniel Nierobiś

Super firma,mega szybko przyjazd i załadowanie auta.Wspanialy Pan Mateusz dostarczył nam autko z Wrocławia do Bolesławca Bardzo polecam Pana Mateusza i firmę.

Daniel Nierobiś ☆ 5/5
Marcin Paszkiewicz

Fachowa robota, doskonały kontakt z klientem, uczciwe ceny. Wszystko terminowo. Serdecznie polecam

Marcin Paszkiewicz ☆ 5/5
Michał Zeganek

Rodzinna firma od dawna we Wrocławiu przyjazna profesjonalna i uczciwa obsługa doradztwo Polecam

Michał Zeganek ☆ 5/5
Przemek Strug

Super profesjonalna obsługa, chłopaki nie zostawili mnie na lodzie 500 km od domu natychmiastowy wyjazd i przyjazd na miejsce o dokładnie podanej godzinie przez kierowcę a sam kierowca świetny gość czułem sie jakbym jechał z kolegą. Szczerze polecam

Przemek Strug ☆ 5/5
Piotr J

Polecam warsztat! Już kilka razy korzystałem z usług Car Auto i za każdym razem nie miałem żadnych uwag do jakości prac! Czy sprawy mechaniczne, czy blacharsko-lakiernicze, było naprawdę dobrze!

Piotr J ☆ 5/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o Car Auto

Adres

Car Auto znajduje się w Legnicka 45B, 54-201 Wrocław, Polska

Telefon

Numer telefonu do Car Auto jest +48 601 728 844

Strona internetowa

Strona internetowa Car Auto jest: car-auto.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07:00–15:00
Wtorek: 07:00–15:00
Środa: 07:00–15:00
Czwartek: 07:00–15:00
Piątek: 07:00–15:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z Car Auto

    Podobne alternatywy w pobliżu Car Auto

    Go up