Wulkanizacja "Speed Garage" Warsztat samochodowy

📍 Warsztaty samochodowe w Zielona Góra

5.6

Warsztat samochodowy Adres wyróżnia się profesjonalizmem i sprawnością w wykonywanych usługach. Obsługa jest konkretna, nastawiona na klienta i zapewnia kompleksowe wsparcie – od wulkanizacji po fachowe doradztwo przy wyborze opon. Szczególną uwagę zwraca się na precyzję i organizację, eliminując chaos i przeciąganie procedur.

Dzięki rzeczywistej ekspertyzie i elastyczności, warsztat radzi sobie zarówno z drobnymi awariami, jak i skomplikowanymi naprawami. Atutem jest również uczciwe podejście do klienta, w tym pomoc w rozwiązaniu błędów przy zamówieniach zewnętrznych. Idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie efektywność i solidne wykonanie.

Cechy i usługi Wulkanizacja "Speed Garage" Warsztat samochodowy

Ułatwienia dostępu
  • Wejście dostępne dla osób na wózkach
Udogodnienia
  • Mechanik samochodowy

Wulkanizacja "Speed Garage" Warsztat samochodowy jest na pozycji 90 z 109 w warsztaty samochodowe w Zielona Góra

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

Wulkanizacja "Speed Garage" Warsztat samochodowy ma ocenę 5 na 5 oparte na ponad 25 opinii w Google

Julita Zielińska

Zamawiałam opony z oponeo i wybrałam ten zakład ze względu na opinie właśnie i odległość od miejsca zamieszkania. Zdecydowanie jedna z lepszych wulkanizacji, z jakimi miałam do czynienia. Wszystko przebiegło sprawnie, na czas i bez najmniejszych problemów. Obsługa konkretna, rzeczowa i nastawiona na klienta. Pełen profesjonalizm. Doceniam też podejście i organizację – żadnego chaosu, wszystko dopięte tak, jak powinno być. Człowiek przyjeżdża, załatwia sprawę i wyjeżdża zadowolony. Przy kolejnej wymianie opon nie będę już zamawiać przez internet – kupuję na miejscu. Okazało się, że można mieć lepsze opony w bardzo dobrej cenie, a do tego fachowe doradztwo, którego online się nie dostanie. Polecam każdemu, kto ceni sobie czas, konkrety i solidną robotę.

Julita Zielińska ☆ 5/5
Mariusz Kuleszynski

Świetna, fachowa i miła obsługa, uczciwi i rzetelni fachowcy. Wymieniałem opony (panowie sami ogarnęli zwrot i wymianę do oponeo, gdy zamówiłem tam niewłaściwe do mojej C5) oraz olej z filtrami. Bardzo polecam!

Mariusz Kuleszynski ☆ 5/5
Mycrazyanimals

Potrzebowałam pomocy, przy schodzącym z opony powietrzu. Panowie szybko i sprawnie zdiagnozowali i rozwiązali problem, a na koniec nawet nie chcieli zapłaty.

Mycrazyanimals ☆ 5/5
Tomason72

Jakość, szybkość i uprzejmość w jednym pakiecie. Niesamowicie zgrana ekipa, coś wspaniałego. Z pewnością wrócę. Polecam.

Tomason72 ☆ 5/5
Am ar

​Zamówiłem opony przez internet z wymianą w tym serwisie. ​Dowiedziałem się z warsztatu, że zamówiłem złe (na busa, a nie do samochodu osobowego). Warsztat sam zorganizował wymianę opon, zanim zdążyłem dowiedzieć się, co dalej, i zapewnił profesjonalną i szybką wymianę po dostarczeniu prawidłowych opon. ​Jeśli nie znasz się i oczekujesz profesjonalnej, pomocnej i uprzejmej obsługi, to gorąco polecam.

Am ar ☆ 5/5
Slaw

Bardzo dobra obsługa i wykonanie.

Slaw "Marud" Er ☆ 5/5
Marika Urbańska

Szybko i bez problemów dodatkowo mili panowie - w 100% polecam

Marika Urbańska ☆ 5/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o Wulkanizacja "Speed Garage" Warsztat samochodowy

Adres

Wulkanizacja "Speed Garage" Warsztat samochodowy znajduje się w Wiejska 6, 65-001 Zielona Góra, Polska

Telefon

Numer telefonu do Wulkanizacja "Speed Garage" Warsztat samochodowy jest +48 690 642 355

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 09:00–17:00
Wtorek: 09:00–17:00
Środa: 09:00–17:00
Czwartek: 09:00–17:00
Piątek: 09:00–17:00
Sobota: 09:00–14:00
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z Wulkanizacja "Speed Garage" Warsztat samochodowy

    Podobne alternatywy w pobliżu Wulkanizacja "Speed Garage" Warsztat samochodowy

    Go up