Serwis i sprzedaż opon Daniel Pastuszka
Serwis i sprzedaż opon Daniel Pastuszka znajduje się w Radom (Polska). Kategoria: wulkanizacje. Ocena: 7.2. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.
Cechy i usługi Serwis i sprzedaż opon Daniel Pastuszka
- Zakupy stacjonarne
- Wejście dostępne dla osób na wózkach
- Mechanik samochodowy
Serwis i sprzedaż opon Daniel Pastuszka jest na pozycji 27 z 70 w wulkanizacje w Radom
Opinie klientów
Serwis i sprzedaż opon Daniel Pastuszka ma ocenę 4.7 na 5 oparte na ponad 62 opinii w Google
Pan dobrał używane opony i odrazu wymienił na miejscu. Usługa szybka bezproblemowa i przystępna cenowo.
Dzień dobry - kupiłem od tego sprzedawcy opony Michelin cross climate 2. Szybka wysyłka, towar zgodny z opisem, opony nowe, gwarancja i co najważniejsze konkurencyjne, dobre ceny. Polecam zakupy u Tego sprzedawcy ! Być może, jeszcze skorzystam z jego usług. Pozdrawiam.
Tylko i wyłącznie 5 gwiazdek dla tego miejsca. Kupiłem dzisiaj używane oponki Hankooki dla mnie jak nowe w rewelacyjnej cenie wraz z wymianą. Jestem bardzo zadowolony . Panowie mili sympatyczni kulturalni. Szybko i sprawnie . Jesienią zawitam z powrotem po zimówki . Polecam w 100%. Dzięki i zdrówka 😉
Od lat korzystam z usług tej firmy. Mają dobre ceny na opony. Wymiana i naprawa opon bez zarzutów. Polecam!
Obsługa na najwyższym poziomie, opony dobrane i założone w ekspresowym tempie, widać że Panowie mają dużą wiedzę i doświadczenie w swoim fachu. Serdecznie polecam
Szybko , tanio , pewnie. Polecam
Montaż i obsługa na miejscu bardzo sprawne, felga rozsądnie dociążona pod kolor czarnymi ciężarkami za co serdecznie dziękuję. Świetny kontakt, profesjonalne podejście i ogromny plus za wysłanie kurierem opony którą zapomniałem zabrać. Gorąco polecam
Informacje o Serwis i sprzedaż opon Daniel Pastuszka
Adres
Serwis i sprzedaż opon Daniel Pastuszka znajduje się w Owocowa 15, 26-600 Radom, Polska
Telefon
Numer telefonu do Serwis i sprzedaż opon Daniel Pastuszka jest +48 507 803 423
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 08:00–17:00
Wtorek: 08:00–17:00
Środa: 08:00–17:00
Czwartek: 08:00–17:00
Piątek: 08:00–17:00
Sobota: 08:00–13:00
Niedziela: Zamknięte