Mobilna wulkanizacja Starachowice
Mobilna wulkanizacja Starachowice znajduje się w Starachowice (Polska). Kategoria: wulkanizacje. Ocena: 9.3. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.
Cechy i usługi Mobilna wulkanizacja Starachowice
- Wejście dostępne dla osób na wózkach
- Mechanik samochodowy
Mobilna wulkanizacja Starachowice jest na pozycji 5 z 84 w wulkanizacje w Starachowice
Opinie klientów
Mobilna wulkanizacja Starachowice ma ocenę 5 na 5 oparte na ponad 48 opinii w Google
Pełen profesjonalizm. Poniedziałek wielkanocny. Czas wracać do domu. A tu kapeć pod blokiem. Bardzo miły Pan. Raz dwa i po temacie. Gorąco polecam.
Bardzo pomocny, miły i uczynny Pan Dawid, ma zawsze czas dla klienta. Jestem z Wieliczki i szybko wymienił mi koła, mogłam wrócić szczęśliwie do domu. Polecam, firma na poziomie.
Świetnie, fachowo, z szybkim terminem realizacji. Polecam każdemu - opony zmienione bez konieczności wychodzenia z domu, stania w kolejkach itp. Na pewno skorzystam jeszcze nie raz.
Polecam przeogromnie ! Expresowa pomoc przy drogowej usterce - przebita opona. Udało się uniknąć lawety i w szybkim tempie zamontować koło dojazdowe, a następnego dnia sprawnie zamontować docelowe opony w obydwu przednich kołach. Ceny przystępne, kontakt bardzo dobry, wszystko klarownie i fachowo. I jeszcze ten fantatsyczny piesek, który momentalnie poprawia humor po drogowej przygodzie, zamieniając ją w dobre wspomnienie 🙂
Przygoda z uszkodzonym kołem na lodach w Iłży zakończona pozytywnie. Lody prawie tak dobre jak fachowiec. Polecam z czystym sumieniem.
Super pozytywny Pan profesjonalna obsługa
Super sprawnie i profesjonalnie, realizacja od ręki, gorąco polecam!
Informacje o Mobilna wulkanizacja Starachowice
Adres
Mobilna wulkanizacja Starachowice znajduje się w Sudecka 27, 27-200 Starachowice, Polska
Telefon
Numer telefonu do Mobilna wulkanizacja Starachowice jest +48 734 724 474
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 08:00–18:00
Wtorek: 08:00–18:00
Środa: 08:00–18:00
Czwartek: 08:00–18:00
Piątek: 08:00–18:00
Sobota: 08:00–14:00
Niedziela: Zamknięte