DC-Tronik Diagnostyka Pojazdowo- Maszynowa Denis Czech AUTO SERWIS

📍 Wulkanizacje w Turawa

8.4

DC-Tronik Diagnostyka Pojazdowo- Maszynowa Denis Czech AUTO SERWIS znajduje się w Turawa (Polska). Kategoria: wulkanizacje. Ocena: 8.4. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.

Cechy i usługi DC-Tronik Diagnostyka Pojazdowo- Maszynowa Denis Czech AUTO SERWIS

Ułatwienia dostępu
  • Parking dostępny dla osób na wózkach
  • Wejście dostępne dla osób na wózkach
Płatności
  • Płatności mobilne NFC

DC-Tronik Diagnostyka Pojazdowo- Maszynowa Denis Czech AUTO SERWIS jest na pozycji 2 z 2 w wulkanizacje w Turawa

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

DC-Tronik Diagnostyka Pojazdowo- Maszynowa Denis Czech AUTO SERWIS ma ocenę 4.8 na 5 oparte na ponad 43 opinii w Google

Piotr Letachowicz

Pełen profesjonalizm, doskonała diagnostyka i gotowość do podjęcia najtrudniejszych napraw. Wzorowa komunikacja z klientem. Zdecydowanie polecam! 🚗🔧

Piotr Letachowicz ☆ 5/5
Robert Opole

Bardzo dobry mechanik, sumienny, dokladny, konkretny.

Robert Opole ☆ 5/5
Maciej Kosielski

Porządny fachowiec. Przed trafieniem do Pana Denisa dwa serwisy walczyły z elektroniką w moim BMW E46 narażając mnie na niepotrzebne koszty, nerwy i stratę czasu. Pan Denis skutecznie zdiagnozował problem i usunął usterkę, a do tego usługa została wykonana w rozsądnej cenie. Polecam

Maciej Kosielski ☆ 5/5
Wojciech Matliński

Jeździłem od firmy do firmy i nikt nie potrafił zdiagnozować gdzie mam nieszczelność w układzie klimatyzacji. Profesjonaliści z tej firmy bardzo szybko znaleźli przyczynę i usunęli usterkę! Teraz już wiem gdzie będę serwisować swoje samochody. Polecam ten warsztat!

Wojciech Matliński ☆ 5/5
Tomek Cieśla

Zdecydowanie polecam. Zachowany termin, kwota adekwatna do wykonanej naprawy, zwrot starych części-dla mnie one nie potrzebne ale jednak do wglądu. Telefony odbierane na bierząco. 5 gwiazdek z czystym sumieniem

Tomek Cieśla ☆ 5/5
Radek W

Po 12 latach rozczarowanie. Cena za usługę 2 razy wyższa niż u innego mechanika. Najdroższa wymiana oleju w całym województwie.

Radek W ☆ 2/5
idefix zoo

Bardzo mila obsługa. Profesjonalne podejście do klienta. Moi znajomi i część mojej rodziny korzysta od kilku lat z usług. Polecam serdecznie.

idefix zoo ☆ 5/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o DC-Tronik Diagnostyka Pojazdowo- Maszynowa Denis Czech AUTO SERWIS

Adres

DC-Tronik Diagnostyka Pojazdowo- Maszynowa Denis Czech AUTO SERWIS znajduje się w Sosnowa 42, 46-045 Turawa, Polska

Telefon

Numer telefonu do DC-Tronik Diagnostyka Pojazdowo- Maszynowa Denis Czech AUTO SERWIS jest +48 726 550 616

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 09:00–16:00
Wtorek: 09:00–16:00
Środa: 09:00–16:00
Czwartek: 09:00–16:00
Piątek: 09:00–16:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z DC-Tronik Diagnostyka Pojazdowo- Maszynowa Denis Czech AUTO SERWIS

    Podobne alternatywy w pobliżu DC-Tronik Diagnostyka Pojazdowo- Maszynowa Denis Czech AUTO SERWIS

    Go up