Volkswagen Auto Forum
📍 Wypożyczalnie samochodów w Płock
Volkswagen Auto Forum znajduje się w Płock (Polska). Kategoria: wypożyczalnie samochodów. Ocena: 8.3. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.
Cechy i usługi Volkswagen Auto Forum
- Zakupy stacjonarne
- Parking dostępny dla osób na wózkach
- Wejście dostępne dla osób na wózkach
- Myjnia samochodowa
- Karty debetowe
- Karty kredytowe
- Płatności mobilne NFC
Volkswagen Auto Forum jest na pozycji 7 z 67 w wypożyczalnie samochodów w Płock
Opinie klientów
Volkswagen Auto Forum ma ocenę 4.5 na 5 oparte na ponad 715 opinii w Google
W lutym 2026 odebrałem z tego salonu nowe auto. Przed odbiorem zostały założone opony zimowe. Po późniejszym zdjęciu kół ujawniłem uszkodzenia wewnętrznych rantów wszystkich 4 felg. Zgłosiłem sprawę dealerowi i przesłałem dokumentację zdjęciową. W odpowiedzi otrzymałem stanowisko, że przy odbiorze powinienem był sprawdzić także wewnętrzne strony felg, choć nie wskazano, w jaki sposób miałoby to być technicznie możliwe w standardowych warunkach wydania pojazdu. Dealer zasugerował również, że uszkodzenia mogły powstać później, przy kolejnej zmianie kół, jednak na wykonanych przeze mnie zdjęciach widać jeszcze zamontowane opony zimowe. Sprawa nie została polubownie rozwiązana, dlatego publikuję zdjęcia i opisuję własne doświadczenie. Aktualizacja do komentarza Auto Forum: Dziękuję za odpowiedź. Sprawa została już szczegółowo zgłoszona wraz z dokumentacją zdjęciową i była przedmiotem korespondencji z Państwa pełnomocnikiem. Jeżeli rzeczywiście chcą Państwo ponownie przeanalizować sprawę i zaproponować konkretne rozwiązanie, pozostaję do dyspozycji w dotychczasowym kanale kontaktu.
Wybrałem się dzisiaj w podróż (ponad 700km) aby obejrzeć auto z portalu otomoto, opublikowane na profilu "Auto Forum". Sądziłem, że taki podmiot jak "dealer" może napisać wyłącznie prawdę i kupno samochodów z takich "rąk" jest po prostu pewne. Przecież tak poważne przedsiębiorstwo nie ryzykowałoby własnej reputacji publikując nieprawdziwe lub niezweryfikowane informacje. W ogłoszeniu czytam "potwierdza, że pojazd nigdy nie uczestniczył w żadnych wypadkach". Ponadto pada stwierdzenie, że auto serwisowane jest w ASO. Tymczasem tylna prawa strona samochodu zdaje się temu zaprzeczać. W dokumentach z "ASO" żadnej wzmianki o naprawie w ramach "ASO". Nikt nic nie wie. Wielkie zaskoczenie. Samochód uczestniczył w jakiejś kolizji, wypadku, choć miał być "bezwypadkowy". Serwisowany w ASO - choć żadnej wzmianki o tej naprawie w przedstawionej książce.... Zawiodłem się, nie polecam. Szczególnie jeśli ktokolwiek tak jak ja musi jechać z daleka. Szkoda czasu. Można się "nadziać"
Byłem o krok od zakupu Toyoty Chr jednak po wizycie w salone Vw i rozmowie z Panem Łukaszem Sawickim, którego pozdrawiam wyjechałem nowym pięknym Vw T -rock. Bardzo merytorycznie omówione wszelkie szczegóły odnośnie dodatkowej gwarancji na, którą się zdecydowałem po konfigurację pojazdu podczas wydania. Szybko sprawnie i bez problemu. Polecam tego Pana przy zakupie i jakikolwiek wątpliwościach bez problemu pomoże, wyjaśni i co najważniejsze pokaże.
Serdecznie polecam Auto Forum, współpraca przebiegła pomyślnie. Bardzo dziękuję Panu Sebastianowi, ponieważ trafił się jemu marudzący klient 🙂 Jestem ogromnie zadowolona!
Zdecydowanie polecam salon i Pana Łukasza Sawickiego - szybko i sprawnie przeprowadzona transakcja oraz pomoc na całej długości procesu zakupowego 🙂
W trakcie odbioru nowego Golfa Varianta R okazało się, że skórzana tapicerka tylnej kanapy jest uszkodzona. Niestety dałem się nabrać na obietnice szybkiego i sprawnego zalatwienia sprawy i odebrałem samochód w takim stanie. Niestety był to mój błąd, gdyż mijają już cztery miesiące i pomimo wielu telefonów (co najmniej kilkudziesięciu) sprawa nadal nie została załatwiona. Radzę bardzo uważać na ten salon i raczej nie odbierać uszkodzonych aut. Czar odbioru nowego auta pryska..
Już od wejścia bardzo miłe zaskoczenie. Dziewczyny na recepcji uśmiechnięte, pomocne, od razu człowiek czuje się swobodniej. Ja zawsze się stresuję takimi wizytami, a tu bez problemu mnie pokierowały na dział części. Naprawdę fajne pierwsze wrażenie.
Informacje o Volkswagen Auto Forum
Adres
Volkswagen Auto Forum znajduje się w Wyszogrodzka 154, 09-410 Płock, Polska
Telefon
Numer telefonu do Volkswagen Auto Forum jest +48 24 366 11 11
Strona internetowa
Strona internetowa Volkswagen Auto Forum jest: autoforum.dealer.volkswagen.pl
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 08:00–18:00
Wtorek: 08:00–18:00
Środa: 08:00–18:00
Czwartek: 08:00–18:00
Piątek: 08:00–18:00
Sobota: 09:00–14:00
Niedziela: Zamknięte