Express Car Rental, Siedlce Dworzec PKP, Meet&Greet

📍 Wypożyczalnie samochodów w Siedlce

6.7

Express Car Rental, Siedlce Dworzec PKP, Meet&Greet znajduje się w Siedlce (Polska). Kategoria: wypożyczalnie samochodów. Ocena: 6.7. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.

Cechy i usługi Express Car Rental, Siedlce Dworzec PKP, Meet&Greet

Ułatwienia dostępu
  • Parking dostępny dla osób na wózkach
  • Wejście dostępne dla osób na wózkach

Express Car Rental, Siedlce Dworzec PKP, Meet&Greet jest na pozycji 14 z 27 w wypożyczalnie samochodów w Siedlce

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

Express Car Rental, Siedlce Dworzec PKP, Meet&Greet ma ocenę 4.1 na 5 oparte na ponad 114 opinii w Google

Anonim Girl

Pofesjonalna obsługa klienta. Nie mam zastrzeżeń

Anonim Girl ☆ 5/5
Fashion Killer

Dworzec spełniający swoje funkcje, tylko te kolejki za biletami i czasem czynna jedna kasa...!

Fashion Killer ☆ 3/5
Roksana Owerczuk (Rajka)

Dworzec aktualnie w budowie ,choć panie w punkcie sprzedaży biletów w miarę starają się rozbijać szybko długie kolejki oczekujących. Czasem problem z usłyszeniem co zostało powiedziane przez megafon.

Roksana Owerczuk (Rajka) ☆ 4/5
Sandacz

Ciemna hala dworcowa, mały plac dworcowy. Dworzec dobrze zaopatrzony w lokale gastronomiczne,automaty, kioski a nawet kaplicę. Architektonicznie budynek niczego specjalnego nie przedstawia. W najbliższych latach planowany jest lifting, szkoda że nie zostanie odtworzony dworzec sprzed wojny albo choć budynek im inspirowany.

Sandacz ☆ 4/5
Dominik Kiezik

Dworzec w starym trochę PRL styl ale ok. Jest nawet restauracja i wiele automatów z kawą czy przekąskami... Wadą a może powodem 3 gwiazd to to że trochę bezdomnych ale to już przypadłość nie wina

Dominik Kiezik ☆ 3/5
Joanna Zet

Znam go od dziecka więc darzę sentymentem, opinia będzie tendencyjna:) że dworzec jest czysty schludny czytelny dla podróżnych a dzięki remontowi nabierze szlifu

Joanna Zet ☆ 5/5
Martyna Rusak

Korzystam przynajmniej kilka razy w miesiącu. Możliwość rezerwacji wcześniejszej nawet na dłuższe trasy . Miejsca że stolikiem i gniazdkami do prądu.

Martyna Rusak ☆ 5/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o Express Car Rental, Siedlce Dworzec PKP, Meet&Greet

Adres

Express Car Rental, Siedlce Dworzec PKP, Meet&Greet znajduje się w plac Zdanowskiego 1, 08-110 Siedlce, Polska

Strona internetowa

Strona internetowa Express Car Rental, Siedlce Dworzec PKP, Meet&Greet jest: express.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: Otwarte 24 godziny
Wtorek: Otwarte 24 godziny
Środa: Otwarte 24 godziny
Czwartek: Otwarte 24 godziny
Piątek: Otwarte 24 godziny
Sobota: Otwarte 24 godziny
Niedziela: Otwarte 24 godziny

Skontaktuj się z Express Car Rental, Siedlce Dworzec PKP, Meet&Greet

    Podobne alternatywy w pobliżu Express Car Rental, Siedlce Dworzec PKP, Meet&Greet

    Go up