Viaggiare Rent
📍 Wypożyczalnie samochodów w Warszawa
Viaggiare Rent znajduje się w Warszawa (Polska). Kategoria: wypożyczalnie samochodów. Ocena: 5.1. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.
Cechy i usługi Viaggiare Rent
- Parking dostępny dla osób na wózkach
- Wejście dostępne dla osób na wózkach
- Karty debetowe
- Karty kredytowe
- Płatności mobilne NFC
Viaggiare Rent jest na pozycji 267 z 360 w wypożyczalnie samochodów w Warszawa
Opinie klientów
Viaggiare Rent ma ocenę 3.5 na 5 oparte na ponad 103 opinii w Google
nie polecam tej wypożyczalni Viaggiare. Model biznesowy opiera się na wprowadzaniu klienta w błąd: najpierw pobierana jest przedpłata na etapie rezerwacji, przy czym kluczowe warunki są ukryte lub niejasne. W momencie odbioru auta koszt wynajmu drastycznie rośnie pod różnymi pretekstami. W moim przypadku stwierdzono, że moja karta bankowa rzekomo "nie nadaje się" do wpłacenia depozytu. W rezultacie zmuszono mnie do wykupienia pełnego ubezpieczenia, którego nie potrzebowałem. Klient zostaje postawiony pod ścianą: albo straci wpłacone już pieniądze, albo zgodzi się na dodatkowe, nieuzasadnione koszty. Dodatkowo, otrzymany samochód nie odpowiadał temu z rezerwacji. Zamiast obiecanego auta klasy Opel Corsa, otrzymałem budżetowy pojazd nieznanej, indyjskiej marki (nawet nie chińskiej) o najniższym standardzie. Przy tym cena wynajmu była nieproporcjonalnie wysoka i porównywalna z kosztem wynajęcia samochodu znacznie wyższej klasy, np. BMW serii 5. Stanowczo odradzam korzystanie z usług tej firmy.
Wynająlem busa, bez problemu. Samochód w bardzo dobrym stanie, wSzystko przebiegło jak należy.Kaucja 5 tys zł, zwrócona natychmiast po oddaniu bezproblemowym samochodu. Szczerze polecam.
Nie polecam!!! Ludzie pracujący w tej firmie mają w nosie klienta. Szukaliśmy biura, potem auta przez 20min bo wręczono nam kluczyki i udzielono złych wskazówek do parkingu. Auto było brudne zarówno na zewnątrz jak i w środku, śmieci itp. Nie dało się nawet wejść do auta tak było zaparkowane (lusterko w lusterko). Straciliśmy 1h przez pracowników tej firmy. Przy oddaniu auta nikogo nie było na parkingu, chociaż mailowo i osobiście umawialiśmy się przy wypożyczaniu ze ktoś będzie tam czekał. Porażka, pracownicy i firma tragedia, auta w masakrycznym stanie. Zero kultury. Jeśli nie chcecie psuć sobie humoru na wakacjach i marnować czasu wybierzcie inną firmę.
To był mój drugi raz, gdy wypożyczałem w was auto. Niestety, ale moje doswiadczenia tym razem byly diametralnie inne od poprzedniego razu. Po pierwsze wydawane auto było brudne na zewnatrz (zacieki, z kazdej strony porysowane), w srodku brudne, ublocone. Stan auta nie pozwalal na dokladna inspekcję, oczywiscie w raporcie tylko jedna ryska. Przy zwrocie brak pracownika na inspekcji. Zero zaangazowania. Po kilku godzinach dostałęm wiadomość, że uszkodzilem auto, wskazano ryske 0,5cm na zderzaku, który wczesniej był poobijany z kazdej strony. Na złożone reklamacje nie odpowiadaja. Po ostatnich opiniach widze, ze to czesta praktyka firmy. Odradzam
Korzystałem juz z kilku wypożyczalni na Okęciu i teraz tak. Brak opłaty za zdanie auta poza godzinami pracy biura -fajnie, pani podeszła z nami do auta odchaczyć wszystkie drobne ryski jak dostalem kluczyki - bardzo fajnie. Samochód, też fajny, automat, prawie nowy. Potwierdzenie zwrotu depozytu po kilku godzinach. Maleńka wskazówka dla wypożyczalni. Przecieracie przednią szybę od środka jakimś kiepskim środkiem albo poprostu robią to kobiece rączki bez rękawiczek. Efekt - nie da sie jechac bez klimatyzacji bo strasznie paruje. 😀. Ale naprawdę - to była przyjemność korzystać z waszych usług. Dzięki. Aaaa no i cena jest bardzo rozsądna.
Bardzo dobra wypożyczalnia , nie naciągają na szkody jak niektóre niemieckie marki . Wszystkie auta mają czujniki Fiat500 + kamera tył AygoX, C3,Peżo 208 ( tylko letnie opony), Yaris + czujniki , kamera przod, 360 Peżo2008, Opel Grandland X, DS7 Auta może nie są super wychuchane ale mało palą (4,3 -7) i dobrze jeżdżą .
Tragiczna firma, najgorsza wypożyczalnia z jakiej korzystałem. A korzystałem już z wielu. Korzystałem z ich "usług" w Turcji, na początku kwietnia, ciężko mi znaleźć ich oddział w Turcji żeby zostawić laurkę więc zostawiam tutaj :))) Problem z wydaniem kopii umowy, problem z wydaniem kopii protokołu zdania samochodu, najlepiej wszystko robiliby "na gębę" - już wiem czemu. Minęło ponad półtora miesiąca odkąd zdałem auto, dalej depozyt (900 euro) wisi u mnie na karcie. Próba kontaktu z polskim oddziałem - nic nie wiedzą, wszystko załatwiane niby centralnie, prosili o wypełnienie formularza kontaktowego przez stronę (zrobiłem to dwa tygodnie przed telefonem do polskiego oddziału - bez odzewu). Dodzwoniłem się więc do Włoch - pani podała maila, na którego opisałem swoją sytuacje. Nie otrzymałem odpowiedzi na żaden (a przypominałem się i upewniałem że na pewno mam dobry adres mailowy - pani potwierdziła telefonicznie że mojego maila testowego podczas rozmowy otrzymała - na maila z problemem się nie odnieśli). Znalazłem adres mailowy tutaj w opiniach na customer care, wysłałem tam też maila, ale od ponad tygodnia też czekam na jakąkolwiek odpowiedź. Generalnie brak kontaktu, a pieniądze dalej wiszą na karcie 🙂 Nie polecam korzystania z tej firmy, a jak już musicie, to koniecznie wyposażcie się w dobre ubezpieczenie. Pamiętajcie też że przy karcie kredytowej można reklamować płatności. Ja jestem w miarę spokojny, że pieniądze odzyskam, tak czy inaczej, ale po co sobie szarpać nerwy, lepiej skorzystać z firmy gdzie obędzie się bez konsekwencji 🙂
Informacje o Viaggiare Rent
Adres
Viaggiare Rent znajduje się w Aleja Krakowska 151, 02-180 Warszawa, Polska
Telefon
Numer telefonu do Viaggiare Rent jest +48 662 795 266
Strona internetowa
Strona internetowa Viaggiare Rent jest: viaggiarerent.com
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 08:00–20:00
Wtorek: 08:00–20:00
Środa: 08:00–20:00
Czwartek: 08:00–20:00
Piątek: 08:00–20:00
Sobota: 08:00–20:00
Niedziela: 08:00–20:00