KAIZEN RENT Wypożyczalnia samochodów Wrocław
📍 Wypożyczalnie samochodów w Wrocław
KAIZEN RENT Wypożyczalnia samochodów Wrocław znajduje się w Wrocław (Polska). Kategoria: wypożyczalnie samochodów. Ocena: 8.4. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.
Cechy i usługi KAIZEN RENT Wypożyczalnia samochodów Wrocław
- Miejsca dla osób na wózkach
- Parking dostępny dla osób na wózkach
- Toaleta dla osób na wózkach
- Wejście dostępne dla osób na wózkach
- Toaleta unisex
- Miejsce przyjazne dla osób transpłciowych
- Przyjazne dla osób LGBTQ+
- Karty debetowe
- Karty kredytowe
- Płatności mobilne NFC
- Płatny parking
- Własny parking
Opinie klientów
KAIZEN RENT Wypożyczalnia samochodów Wrocław ma ocenę 4.4 na 5 oparte na ponad 564 opinii w Google
Zdecydowanie nie polecam tej wypożyczalni. Samochód miał być podstawiony na godzinę 22:00 — kierowca spóźnił się ponad 15 minut, co już na starcie pokazuje brak profesjonalizmu i szacunku do klienta. Na miejscu zostałam zapewniona, że otrzymuję auto z segmentu C, zgodnie z rezerwacją. Niestety, po dokładnym sprawdzeniu modelu w domu okazało się, że jest to segment B, czyli wyraźnie niższa klasa pojazdu. Mimo tego zapłaciłam pełną kwotę jak za segment C. To zwykłe wprowadzanie klienta w błąd. Reklamację złożyłam jeszcze tego samego dnia po godzinie 23:00 drogą mailową i na pewno nie zostawię tej sprawy bez konsekwencji. Dodatkowo infolinia, która według informacji powinna działać 24h, rozłącza telefony i nie ma możliwości uzyskania pomocy. Brak uczciwości, brak standardów i brak jakiejkolwiek reakcji na problem klienta. Nie polecam — uważajcie, za co płacicie, bo możecie dostać coś zupełnie innego i zostać bez wsparcia.
Nikomu nie polecam i sam już nigdy nie skorzystam z tego serwisu wynajmu samochodów. Samochód zarezerwowałem ponad miesiąc wcześniej. Na kilka dni przed wyjazdem zadzwoniono do mnie z informacją, że takiego auta nie ma. W takich sytuacjach standardem jest zaproponowanie samochodu wyższej klasy bez dopłaty — tutaj było odwrotnie. Otrzymałem auto niższej klasy, a jako "rekompensatę" zaproponowano mi 9 zł dziennie, co przy całkowitym koszcie wynajmu brzmi po prostu absurdalnie. Po kontakcie z obsługą klienta zaproponowano mi dodatkowo możliwość zwrotu auta z połową baku. Jednak po oddaniu samochodu otrzymałem rachunek za "dolewanie paliwa" oraz dodatkową karę w wysokości 100 zł za to, że nie zatankowałem auta samodzielnie. Cała sytuacja wygląda jak zwykłe naciąganie klienta. Na koniec jeszcze słowo o samym samochodzie — był w bardzo słabym stanie i dodatkowo brudny w momencie odbioru. Bardzo rozczarowujące doświadczenie.
Samochodem za 172.000 nie jeździ się po krzakach załogo z Olsztyńskiej. Mam żal za takie potraktowanie stałego klienta. Następny samochód ma lśnić czystością tak,żeby można było z niego jeść i przede wszystkim zaznaczyć 5 rys i 3 otarcia,które skrzętnie próbowaliście mi wmówić ( no przecież ma Pani pakiet comfort +). I co z tego ? Mam też niesmak po takich słowach i nigdy już nikomu z was nie zaufam ,gdy zaproponuje mi lepsze auto w cenie toyoty Corolli!
Nie polecam tej wypożyczalnia!!! Wykupiłem pełne ubezpieczenie, które było podwójną kwotą wynajmu auta. Za same ubezpieczenie dałem +- 1000zł. Jechałem autem, mijałem się z innymi i coś mi wybiło szybę pasażera po lewej stronie. Podejrzewam, że strzelił kamień spod koła. Nie wzywałem policji na miejsce gdyż auto nie było wyposażone w urządzenie rejestrujące a tamten kierowca nawet nie mial świadomości, że coś sie stało l, wiec pojecha, ale i tak nie było możliwości udowodnienia winy. Padał deszcz, więc pojechałem do 1 warsztatu żeby nie narobić większych szkód. Zgłosiłem incydent na infolinię, powiedziałem o sytuacji, powiedziałem, ze stamtąd pojechałem, bo deszcz padał i zakleiłem szybę, żeby większych szkod nie narobić i Dodałem, że i tak mam pełne ubezpieczenie a sprawcy nie ma, wiec powiedzieli, że ok. Teraz dostaje fakturę za szybe, bo jak oni to piszą "była kolizja, więc trzeba wezwać policję." Jakoś nie przypomina mi się żebym się zderzył z jakimś autem. A co w przypadku gdy na podwórku gałąź wybije szybę, tez bedzie to kolizja i trzeba bedzie wzywać policję? Czy jest to ich sposób na oszukiwanie ludzi??
Polecam! Dobry kontakt, super ceny chyba najniższe we Wrocławiu! Pożyczałem busa na weekend, bezproblemowy Odbiór i zdanie auta, wszystko na telefon umówione i załatwione. Auto które dostałem było praktycznie nowe, przebieg niecałe 10 000km 🙂. Na pewno jeszcze wrócę jak będę potrzebował wynająć jakieś auto.
Nie polecam, 48h przed planowaną przeprowadzką, firma "radośnie" poinformowała mnie, że samochód nie będzie dostępny. To w takim razie po co jest rezerwacja przez internet. Niedorzeczne. Więc jak zarezerwujecie przez internet auto i opłacicie, to wcale nie jest pewne że dostaniecie auto... Niedorzeczne
Szczerze obawiałem się wynajmu auta i zrobiłem to pierwszy raz z tą firmą i w pełni nie żałuję dostałem świetnej jakości Toyote Hcr ktora doskonale się spisała na trasie Wrocław- Warszawa w tragicznych warunkach plus obsługa z dostawą i odbiorą auta nie robiła żadnych problemów byli profesjonalni ludzcy mający świetne nastawienie i poczucie humoru :)! Naprawdę Szczerze polecam!
Informacje o KAIZEN RENT Wypożyczalnia samochodów Wrocław
Adres
KAIZEN RENT Wypożyczalnia samochodów Wrocław znajduje się w Olsztyńska 3, 51-423 Wrocław, Polska
Telefon
Numer telefonu do KAIZEN RENT Wypożyczalnia samochodów Wrocław jest +48 76 753 97 68
Strona internetowa
Strona internetowa KAIZEN RENT Wypożyczalnia samochodów Wrocław jest: kaizenrent.pl/wypozyczalnia-samochodow-wroclaw
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 08:00–20:00
Wtorek: 08:00–20:00
Środa: 08:00–20:00
Czwartek: 08:00–20:00
Piątek: 08:00–20:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte