Regina Tour Wypożyczalnia samochodów Wrocław
📍 Wypożyczalnie samochodów w Wrocław
Regina Tour Wypożyczalnia samochodów Wrocław znajduje się w Wrocław (Polska). Kategoria: wypożyczalnie samochodów. Ocena: 7.1. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.
Cechy i usługi Regina Tour Wypożyczalnia samochodów Wrocław
- Wejście dostępne dla osób na wózkach
Opinie klientów
Regina Tour Wypożyczalnia samochodów Wrocław ma ocenę 4.5 na 5 oparte na ponad 94 opinii w Google
Serdecznie polecam wypożyczalnie. Wypożyczałem auto dostawcze Renault Trafic. Rezerwacja na telefon. Płatność przy odbiorze auta + kaucja 1000zl. Ceny konkurencyjne w porównaniu nawet z prywatnymi ogłoszeniami na oleiksie. Stan auta sprawdzany przed i po wypożyczeniu. Nie było żadnych problemów, auto oddane: bez szkód, zatankowane, czyste, w godzinach pracy wypożyczalni i zwrot kaucji.
Potrzebowałem dostawczego busa i postanowiłem skorzystać z oferty tej wypożyczalni. Jestem bardzo zadowolony. Bezproblemowa rezerwacja samochodu przez telefon (bardzo sympatyczny Pan zadał kilka szybkich pytań, po czym rezerwacja została zatwierdzona a potwierdzenie dostałem na SMS razem z pinezką gdzie mam się zgłosić po auto) Sam odbiór zajął tylko kilka minut. Wszelkie rysy, zadrapania itp są sprawdzane razem z klientem przed wydaniem auta i na bieżąco notowane w protokole więc przy zdawaniu auta nie będzie zdziwienia. Sam samochód w świetnym stanie, zarówno wizualnym jak i technicznym, nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Na pewno jeszcze tam wrócę.
Wszystko przebiegło bardzo sprawnie i bez żadnych problemów. Obsługa ogarnięta i kontaktowa, Pan Sebastian wszystko wyjaśnił i doradził. Samochód w bardzo dobrym stanie. Z czystym sumieniem 5/5
Dzień dobry, Pan Sebastian z Wroclawia bardzo mam pomaga i opiekuje się nami, kiedy chcemy pobyć na nartach lub na jachtach. Pożyczam auto z napisem "Regina Tour" i mam wszystko z głowy. Bardzo dziękujemy Panie Sebastianie, jesteśmy bardzo wdzięczni. Najlepsze auta i opieka z tym związana. SUPER WSZYSTKO! Darek Wróbel
To już kolejny raz kiedy wypożyczaliśmy busy od Regina tour, super obsługa, świetna cena i bezproblemowy zwrot, polecam!
Wypożyczam cyklicznie (1x na kwartał) auto Skoda Superb III, które świetnie się sprawdza, pod względem komfortu, dynamiki i spalania. Wypożyczalnia oferuje auta osobowe i busy z silnikami Diesla na wyjazdy krajowe i zagraniczne. Kontakt z Panem Sebastianem we Wrocławiu jak zawsze perferct - polecam 🙂
Wypożyczyliśmy Skodę Octavie na wyjazd do Chorwacji, żadnych problemów z odbiorem i oddaniem samochodu. Kontakt z wypożyczalnia szybki i bezproblemowy. Ceny konkurencyjne i możliwość dogadania sie co do limitu kilometrów. Najlepsza wypożyczalnia w okolicy do wyjazdów za granicę. Na pewno wrócimy za rok.
Informacje o Regina Tour Wypożyczalnia samochodów Wrocław
Adres
Regina Tour Wypożyczalnia samochodów Wrocław znajduje się w Graniczna 141A, 54-530 Wrocław, Polska
Telefon
Numer telefonu do Regina Tour Wypożyczalnia samochodów Wrocław jest +48 570 987 453
Strona internetowa
Strona internetowa Regina Tour Wypożyczalnia samochodów Wrocław jest: reginatour.pl
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00–17:00
Wtorek: 09:00–17:00
Środa: 09:00–17:00
Czwartek: 09:00–17:00
Piątek: 09:00–17:00
Sobota: 09:00–14:00
Niedziela: Zamknięte