Eltore Sp. z o.o. | Sprzedaż/Serwis/Wypożyczalnia Kamperów&Przyczep

📍 Wypożyczalnie samochodów w Zielona Góra

6.3

Eltore Sp. z o.o. | Sprzedaż/Serwis/Wypożyczalnia Kamperów&Przyczep znajduje się w Zielona Góra (Polska). Kategoria: wypożyczalnie samochodów. Ocena: 6.3. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.

Cechy i usługi Eltore Sp. z o.o. | Sprzedaż/Serwis/Wypożyczalnia Kamperów&Przyczep

Ułatwienia dostępu
  • Wejście dostępne dla osób na wózkach

Eltore Sp. z o.o. | Sprzedaż/Serwis/Wypożyczalnia Kamperów&Przyczep jest na pozycji 31 z 50 w wypożyczalnie samochodów w Zielona Góra

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

Eltore Sp. z o.o. | Sprzedaż/Serwis/Wypożyczalnia Kamperów&Przyczep ma ocenę 4.5 na 5 oparte na ponad 40 opinii w Google

Tomasz Zemleduch

Bardzo polecam!!! Mam same pozytywne doświadczenia z firma Eltore Camp. W ubiegłym roku wypożyczyliśmy kampera na weekendowy wyjazd i w tym roku wróciliśmy i wypożyczyliśmy pojazd na 3-tygodniowa wyprawę do Norwegii. Obsługa, podejście do klienta, komunikacja, przygotowanie pojazdów - złoto! Mieliśmy w trakcie wyjazdu mała stłuczkę- kierowca z naprzeciwka ścinał zakręt i urwał na lusterko - uszkodzenie zostało rozliczone po niewielkich kosztach z depozytu. Zero problemu. Gorąco polecam caravaning jako formę turystyki i firme Eltore w szczególności!

Tomasz Zemleduch ☆ 5/5
Przemysław Heliński

Kamper przygotowany, czysty, sprawny . Wyposażony w sprzęt biwakowy (co nie jest normą w innych wypożyczalniach). Kontakt z obsługa bez zarzutu. Dzięki Eltore Camp mieliśmy udane wakacje 👍. Zdecydowanie polecam 👍

Przemysław Heliński ☆ 5/5
Remik Weryszko

Firma godna polecenia. Wszyscy pracownicy mili,sympatyczni. Kontakt od samego początku bardzo dobry. Autko w bardzo dobrym stanie,czyste,wszystko działające. Wakacje z Eltore minęły SUUUPER. Wszystko było zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Opinie z jedna gwiazdka to napewno FAKE. Napewno wrócimy wkrótce🏝️. POLECAM

Remik Weryszko ☆ 5/5
Przemysław Oczyp

Camper bez zarzutu, natomiast nie polecam wypożyczenia z tej firmy. Kontakt z obsługą trudny szczególnie po wynajmie, jak przyszło do zwrotu kaucji. Zero kontaktu ze strony w wypozyczalni, jak kamień w wodę. Brak kontaktu i brak zwrotu kacju, bez żadnego wyjaśnienia odnośnie przyczyny opoznienia pomimo próby kontaktu.

Przemysław Oczyp ☆ 3/5
Anton M

Doświadczenie współpracy z tą firmą było koszmarne. Kaucji nie ma, a nikt nie ponosi odpowiedzialności za to oszustwo. To miejsce to po prostu czysta oszustwa!

Anton M ☆ 1/5
Anton

Moja rodzina i ja mieliśmy do czynienia z nieuczciwą obsługą tej firmy. Kaucji nie zwrócili, a ich tłumaczenia były bez sensu. Strata czasu i pieniędzy!

Anton ☆ 1/5
J S.

Miła i profesjonalna obsługa. Samochody przygotowane zawsze na czas. Przede wszystkim duży wybór aut oraz przystępne ceny. Na pewno skorzystam jeszcze raz. Polecam

J S. ☆ 5/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o Eltore Sp. z o.o. | Sprzedaż/Serwis/Wypożyczalnia Kamperów&Przyczep

Adres

Eltore Sp. z o.o. | Sprzedaż/Serwis/Wypożyczalnia Kamperów&Przyczep znajduje się w Dąbrówki 5, 65-096 Zielona Góra, Polska

Telefon

Numer telefonu do Eltore Sp. z o.o. | Sprzedaż/Serwis/Wypożyczalnia Kamperów&Przyczep jest +48 795 955 700

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00–17:00
Wtorek: 08:00–17:00
Środa: 08:00–17:00
Czwartek: 08:00–17:00
Piątek: 08:00–17:00
Sobota: 08:00–15:00
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z Eltore Sp. z o.o. | Sprzedaż/Serwis/Wypożyczalnia Kamperów&Przyczep

    Podobne alternatywy w pobliżu Eltore Sp. z o.o. | Sprzedaż/Serwis/Wypożyczalnia Kamperów&Przyczep

    Go up