OSK "Omnibus" Garlacz Sp. z o. o.

📍 Szkoły jazdy w Bielsko-Biała

OSK "Omnibus" Garlacz Sp. z o. o.

6.9

OSK "Omnibus" Garlacz Sp. z o. o. znajduje się w Bielsko-Biała (Polska). Kategoria: szkoły jazdy. Ocena: 6.9. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.

Cechy i usługi OSK "Omnibus" Garlacz Sp. z o. o.

Dostępne opcje
  • Zajęcia online
Płatności
  • Karty debetowe
  • Płatności mobilne NFC

OSK "Omnibus" Garlacz Sp. z o. o. jest na pozycji 19 z 45 w szkoły jazdy w Bielsko-Biała

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

OSK "Omnibus" Garlacz Sp. z o. o. ma ocenę 4.7 na 5 oparte na ponad 45 opinii w Google

malwina slowinska

Świetna szkoła jazdy. Przygotowują rewelacyjnie do egzaminu. Pan Zbyszek najlepszy instruktor na świecie. Rzeczowy, konkretny, bardzo prosto wszystko tłumaczy.Spokojny i opanowany, (nie krzyczy 😁) po kursie z Panem Zbyszkiem egzaminator na koniec powiedział , że mam bardzo ładną technikę jazdy. Z czystym sumieniem polecam.

malwina slowinska ☆ 5/5
Gordon Shumway

Czas jaki trzeba poświęcić na zrobienie kursu c+e to jest jakaś kpina w tym ośrodku . Zapisany jestem od czerwca jest połowa sierpnia wyjeżdżone 15 godzin z 30 . Jazdy co 8/9 dni to co sobie przypomnisz za tydzień nie pamiętasz . Jeśli mają braki kadrowe to widocznie przyjmują kursantów ponad swoje możliwości.Robiłem tam 5lat temu świadectwo kwalifikacji i byłem zadowolony natomiast na dzień dzisiejszy nie polecam , chyba że ktoś dysponuje wolnym czasem i sie nie spieszy .

Gordon Shumway ☆ 2/5
Robert Wojtyłko

Ośrodek szkolenia kierowców Omnibus to miejsce, które zasługuje na najwyższe pochwały. Ich profesjonalizm, cierpliwość i zaangażowanie w przekazywanie wiedzy są godne podziwu. Świetnie przygotowują kursantów do odpowiedzialnej pracy za kierownicą, skupiając się nie tylko na umiejętnościach technicznych, ale także na bezpieczeństwie oraz świadomości uczestnictwa w ruchu drogowym. Serdecznie polecam ten ośrodek. Jestem osobą niepełnosprawną więc polecam również osobą które potrzebują samochodu przystosowanego ręczny gaz hamulec samochód ten jest udostępniany na egzamin w WORD co jest dużym plusem osobiście polecam instruktora pana Roberta Hurko 💪🔥 Pozdrawiam i dziękuję

Robert Wojtyłko ☆ 5/5
Alaxar

Na egzaminie dowiaduje się o nowych zadaniach których oczywiście instruktor nie przedtsawil nawet jednym słowem, motor w stanie tragicznym lusterka rozbite licznik obrotów i paliwa nie działa w trakcie jazd nawet skończyło się paliwo i nawet nie byłem w stanie dojechać na stację. Instruktor to cham nie polecam nauki na prawo jazdy na motor w tym ośrodku.

Alaxar ☆ 1/5
Patryk Knapczyk

Polecam serdecznie ten Ośrodek Szkolenia Kierowców. Przed przystąpieniem do praktycznej części egzaminu państwowego na kat. D (autobus) skorzystałem z usług tego ośrodka, wiedząc, że autobus Autosan który posiadają jest podstawiony na egzaminie. Przejeździłem kilka godzin z Panem Leszkiem i utrwaliłem sobie jazdę, a przy okazji poznałem trochę ciaśniejsze miejsca w stolicy Podbeskidzia. To wszystko w bardzo dobrej cenie. Kontakt z pracownikami już od pierwszego telefonu na wysokim poziomie. Plac manewrowy położony blisko centrum miasta, dobrze zorganizowany. 🚘🚐🚌🚚 Polecam serdecznie wszystkim przyszłym kursantom. Patryk.

Patryk Knapczyk ☆ 5/5
Michal Sleziak (Mike)

Pan Leszek to najlepszy instruktor jakiego miałem przyjemność poznać i dzięki jego wiedzy i zaangażowaniu czas wspólnej nauki jazdy a następnie egzamin państwowy przeszedł bez większych problemów. Dziękuję!

Michal Sleziak (Mike) ☆ 5/5
Wojciech Bury

Miałem okazję poznać technikę jazdy samochodem powyżej 3,5 t z Panem Pawłem. Merytoryczny, konkretny, motywujący. Bielsko - Biała przejechana wzdłuż i wszerz, wrażliwe miejsca wskazane, przejechane kilka/kilkudziesięciokrotnie, na każdym kroku dobre praktyki - za co ogromny plus. Kontakt z biurem 7/10 - jedna z pań nie do końca odnajduje się w rzeczywistości, natomiast koniec końców wszystko zostało dopięte. Czy polecam? Jak najbardziej.

Wojciech Bury ☆ 5/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o OSK "Omnibus" Garlacz Sp. z o. o.

Adres

OSK "Omnibus" Garlacz Sp. z o. o. znajduje się w Długa 50, 43-300 Bielsko-Biała, Polska

Telefon

Numer telefonu do OSK "Omnibus" Garlacz Sp. z o. o. jest +48 787 954 858

Strona internetowa

Strona internetowa OSK "Omnibus" Garlacz Sp. z o. o. jest: omnibus.garlacz.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:30–16:30
Wtorek: 08:30–16:30
Środa: 08:30–16:30
Czwartek: 08:30–16:30
Piątek: 08:30–16:30
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z OSK "Omnibus" Garlacz Sp. z o. o.

    Podobne alternatywy w pobliżu OSK "Omnibus" Garlacz Sp. z o. o.

    Go up