Auto Części "Mobil" Chłopaki z Peronu
Auto Części "Mobil" Chłopaki z Peronu znajduje się w Lubin (Polska). Kategoria: szroty. Ocena: 8.2. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.
Cechy i usługi Auto Części "Mobil" Chłopaki z Peronu
- Dostawa
- Odbiór w sklepie
- Zakupy stacjonarne
- Parking dostępny dla osób na wózkach
- Szybkie zakupy
- Karty debetowe
- Karty kredytowe
- Płatności mobilne NFC
Auto Części "Mobil" Chłopaki z Peronu jest na pozycji 2 z 11 w szroty w Lubin
Opinie klientów
Auto Części "Mobil" Chłopaki z Peronu ma ocenę 4.5 na 5 oparte na ponad 489 opinii w Google
Chciałbym bardzo podziękować Chłopakom z Peronu. Mają ogromne serca i wsparli nas w charytatywnej zbiórce dla dzieciaków z domów dziecka. Startujemy w Złombolu Ładą 2105 i jesteśmy w drodze do Turcji. Jeszcze raz dziękujemy i polecamy ten sklep bo poza dobrym sercem są świetnym sklepem motoryzacyjnym gdzie klient jest obsługiwany bardzo profesjonalnie i miło. Pozdro! ❤️
Duża polecajka 👏 Uslugi na b. wysokim poziomie (przegląd, serwis, naprawa) + możliwość zakupu wszystkich części; Panowie uśmiechnięci i pomocni. Dodatkowy plus za elastyczność i możliwość podjechania w awaryjnych sytuacjach. Serdecznie polecam🙂
Szkoda , że nie można więcej gwiazdek dać 🙂 ! Polecam serdecznie z czystym sumieniem, stacja diagnostyczna tylko i wyłącznie u chłopaków! 🙌🏼 Panowie ze sklepu z częściami pełna profesja i kulturka! Przemiły Pan który pomógł wymienić wycieraczki ☺️ Bardzo serdecznie polecam! Z czystym sumieniem...
Panowie pomocni, zawsze doradzą i zawsze wiedzą o co chodzi, jak przekazuje życzenia męża 😉 na plus wygląd sklepu, ładnie, estetycznie. ☺️
Panowie ze sklepu zawsze profesjonalni, mili, pomocni i niezawodni. Szef zawsze gdzieś widoczny, dba o to, żeby klienci byli zadowoleni. Jesteśmy stałymi klientami od kilkunastu lat. Polecam gorąco Chłopaków z Peronu.
Bardzo polecam miła i pomocna obsługa świetna jakość akumulotora poprostu super!
Sprzedawcy zawsze mili i uczynni, chociaż jeden zazwyczaj nic nie wie i prosi o pomoc innych, a przynajmniej ja tak trafiam jak odwiedzam sklep. Miko wszystko polecam, tłumy do nich mówią same za siebie! 🙂
Informacje o Auto Części "Mobil" Chłopaki z Peronu
Adres
Auto Części "Mobil" Chłopaki z Peronu znajduje się w Chocianowska 15E, 59-300 Lubin, Polska
Telefon
Numer telefonu do Auto Części "Mobil" Chłopaki z Peronu jest +48 604 319 679
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 08:00–17:00
Wtorek: 08:00–17:00
Środa: 08:00–17:00
Czwartek: 08:00–17:00
Piątek: 08:00–17:00
Sobota: 08:00–14:00
Niedziela: Zamknięte