Volvo - nieautoryzowany Serwis

📍 Warsztaty samochodowe w Pruszcz Gdański

Volvo - nieautoryzowany Serwis

6.6

Warsztat w Pruszczu Gdańskim specjalizuje się w naprawach pojazdów marki Volvo, oferując usługi z użyciem profesjonalnego sprzętu diagnostycznego. Klienci doceniają możliwość korzystania z własnych części oraz szybki czas realizacji zleceń, co sprawia, że miejsce to zyskuje na elastyczności i terminowości.

Należy jednak zwrócić uwagę na różnice w jakości diagnozy oraz podejściu do klienta. Choć niektórzy podkreślają fachowość, inni wskazują na problemy z rzetelnością napraw, co może budzić wątpliwości przy bardziej skomplikowanych usterkach.

Cechy i usługi Volvo - nieautoryzowany Serwis

Ułatwienia dostępu
  • Wejście dostępne dla osób na wózkach
Udogodnienia
  • Mechanik samochodowy
Planowanie
  • Zalecane wcześniejsze ustalenie terminu wizyty

Volvo - nieautoryzowany Serwis jest na pozycji 55 z 93 w warsztaty samochodowe w Pruszcz Gdański

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

Volvo - nieautoryzowany Serwis ma ocenę 4.3 na 5 oparte na ponad 84 opinii w Google

Adam Reszka

Dno i 5 metrów mułu. Pacjent Volvo S60 2.4 D5. Pojechałem do tego warsztatu prawie 100 km, bo Panowie mają VIDE do komputera a problemy miałem dwa: palące się kontrolki ABS/ASR oraz vebasto. Za naprawę zapłaciłem sporo, bo chociaż serwis nieautoryzowany, to panowie stwierdzili, że używają tylko oryginalnych części. W pierwszej awarii wymienili czujnik skrętu - oczywiście nie pomogło, kontrolki dalej się paliły. Pierwszy lepszy mechanik po podpięciu do zwykłego komputera powiedział, że wiązka uszkodzona dająca sygnał do prawego tylnego koła. Znalazł przetarcie i zrobione, sygnał jest. Vebasto też nie działa - normalnie na zapalać się już przy 5 st. C - temperatury były już poniżej zera a Vebasto stoi. Jak to ma być serwis volvo, to volviacy omijajcie go szerokim łukiem.

Adam Reszka ☆ 1/5
Domino Domino

Panowie nie robią problemu jak masz własne części, co dla mnie jest dużym plusem. Osobiście jestem zadowolony z wykonanej pracy , czasu pracy i terminu(z dnia na dzień)

Domino Domino ☆ 5/5
Dorota Górska

Zdecydowanie odradzam ten warsztat. Oddałam auto z nadzieją na profesjonalną pomoc, a spotkało mnie ogromne rozczarowanie. Brak rzetelnej diagnozy, brak komunikacji, a do tego niekompetencja, która mogła mnie sporo kosztować. Auto wróciło z tą samą usterką, a na dokładkę pojawiły się nowe problemy. Czułam się totalnie zlekceważona – zero konkretów, za to dużo obietnic bez pokrycia. Za usługę zapłaciłam jak za coś profesjonalnego, a efekt był gorszy niż przed naprawą. Z takim podejściem do klienta i auta nie powinno się prowadzić żadnego warsztatu. Odradzam każdemu, kto liczy na uczciwą i fachową obsługę.

Dorota Górska ☆ 1/5
Boguslaw Langowski

Serdecznie panów nie polecam!!!. Pojechałem z kontrolką check engine, więc standard w sumie. Pan podpiął komputer i stwierdził że uszkodzony jest zawór EGR. Koszty naprawy wycenił na ok 500 zł w przypadku gdy da się go wyczyścić ( spoko ) lub 7000 ( sic ! ) przy wymianie na nowy... Byłem potem u trzech mechaników i nikt nie wykrył awarii EGR.. Mało tego .. Regenerowany zawór z gwarancją roczną bez limitu km kosztuje ok 1100 zł, a nowy 2300 . Więc nawet gdyby był uszkodzony, to cena u panów wydaje się wzięta z kosmosu Koniec końców Awarii uległ czujnik różnicy ciśnień DPF oraz czujnik sadzy. Oba zostały wymienione za ułamek kwoty którą panowie chcieli za nieistniejącą awarię Z przykrością powtarzam -nie polecam

Boguslaw Langowski ☆ 1/5
Gregor Wi

Moje XC60 dopadła usterka wentylatora kabinowego - brak nawiewów w aucie na szyby jesienią? NIE POLECAM.!! Reakcja szybka i fachowa. Panowie z ogromną wiedzą i dużą sprawnością. Cena usługi bardzo uczciwa i wskazanie zużytych części. Ja jestem bardzo zadowolony i szczerze polecam. Autko sprawne i w środku znów wieje!! Dziękuję Panowie i oby nie trzeba było ale jak coś to wrócę.

Gregor Wi ☆ 5/5
Lil Peep

Gorąco NIEPOLECAM i przestrzegam przed nieuczciwością tego zakładu.Auto bierze olej więc Pan postanowił wymienić olej.koszt 450zł.tylko ciekawa jestem jakim cudem ten olej był wymieniony skoro nie została zdjęta osłona pod silnikiem ????bo gdyby koś to uczynił to najgorszy nieuk zauważył by spory wyciek który już był widoczny na osłonie.Kasa wywalona w błoto a problem nienaprawiony przynajmniej przez ten zakład.

Lil Peep ☆ 1/5
Sebastian

Ludzki dramat, a nie "serwis". Panowie mogą co najwyżej w cinquecento wymienić wycieraczki. Brak profesjonalizmu i totalny brak szacunku do czasu klienta.

Sebastian ☆ 1/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o Volvo - nieautoryzowany Serwis

Adres

Volvo - nieautoryzowany Serwis znajduje się w Gdańska 2, 83-000 Pruszcz Gdański, Polska

Telefon

Numer telefonu do Volvo - nieautoryzowany Serwis jest +48 608 146 246

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 10:00–17:00
Wtorek: 10:00–17:00
Środa: 10:00–17:00
Czwartek: 10:00–17:00
Piątek: 10:00–17:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z Volvo - nieautoryzowany Serwis

    Podobne alternatywy w pobliżu Volvo - nieautoryzowany Serwis

    Go up