AUTO COMPLEX J&K s.c.

📍 Warsztaty samochodowe w Zielona Góra

6.1

AUTO COMPLEX J&K s.c. w Zielonej Górze to profesjonalny warsztat samochodowy, który wyróżnia się szybką i precyzyjną obsługą klientów. Specjaliści z dużym doświadczeniem podejmują się nawet trudniejszych zadań, takich jak ustawienie geometrii kół w pojazdach o obniżonym zawieszeniu czy dużych felgach, wykonując je z rzetelnością i bez zbędnych komplikacji.

Usługi wykonywane są terminowo, a ceny części i prac utrzymują się na konkurencyjnym poziomie. Warsztat ceni sobie klarowną komunikację i czystość w obsłudze, co przekłada się na satysfakcję klientów. Idealne miejsce dla tych, którzy szukają profesjonalizmu i efektywności.

Cechy i usługi AUTO COMPLEX J&K s.c.

Ułatwienia dostępu
  • Wejście dostępne dla osób na wózkach
Udogodnienia
  • Mechanik samochodowy
  • Toaleta
Planowanie
  • Zalecane wcześniejsze ustalenie terminu wizyty
Płatności
  • Karty debetowe
  • Płatności mobilne NFC

AUTO COMPLEX J&K s.c. jest na pozycji 73 z 109 w warsztaty samochodowe w Zielona Góra

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

AUTO COMPLEX J&K s.c. ma ocenę 4.7 na 5 oparte na ponad 53 opinii w Google

Artur Buczyło

Szybko i rzeczowo. Dodge Challenger - geometria bez problemu. Teraz jazda to czysta przyjemność. Polecam

Artur Buczyło ☆ 5/5
Amro h_s

Odwiedziłam kilka warsztatów w Zielonej Górze, które wykonują ustawienie geometrii. Żaden z nich nie chciał się podjąć ustawienia w obniżonym aucie. Panowie oznajmili że nie ma żadnego problemu. Usługa wykonana praktycznie od ręki. Super cena! Dziękuję, wrócę!

Amro h_s ☆ 5/5
Robert Robert

Przyjechałem na ustawienie geometrii kół w Renault Megane bez umówionej wizyty. Mimo to od razu wjechałem na podnośnik. Geometria wykonana szybko i profesjonalnie a i cena konkurencyjna do pozostałych warsztatów. Polecam ten service 👍😃

Robert Robert ☆ 5/5
Łukasz

Szczerze polecam firmę Auto Complex, zbieżność z geometrią zrobione od ręki, w krótkim czasie i dokładnością na wysokim poziomie. Duża felga, czy obniżone zawieszenie nie robią większego wrażenia, co dla innych jest problemem. Podziękowanie dla mechaników!

Łukasz ☆ 5/5
JCK

Geometria w Lagunie 3 ustawiona idealnie. Kierownica prościutko. Szybko i profesjonalnie. Polecam i pozdrawiam.

JCK ☆ 5/5
Maciej Gierczyk

Zostawiłem do naprawy Forda S-Maxa, wymiana turbosprężarki, czyszczenie miski olejowej, wymiana sondy lambda i ustawienie pełnej geometrii. Prace wykonane terminowo, wszystko zgodnie z ustaleniami. Otrzymałem również informacje o innych zauważonych usterkach. Kontakt wzorowy, na warsztacie czysto i schludnie. Ceny części zamiennych bardzo konkurencyjne w porównaniu do innych warsztatów. Polecam. Ja z pewnością wrócę.

Maciej Gierczyk ☆ 5/5
Maciej F

Pierwsze wrażenie po 1 wizycie bardzo pozytywnie. Przyjeżdżam na umówiony termin, auto się robi, telefon ile i za ile co trzeba naprawić, potem odbiór i tyle. Sprawnie i na temat. Cena też w porządku. Takie serwisy polecam, na pewno wrócę.

Maciej F ☆ 5/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o AUTO COMPLEX J&K s.c.

Adres

AUTO COMPLEX J&K s.c. znajduje się w Miodowa 3, 65-602 Zielona Góra, Polska

Telefon

Numer telefonu do AUTO COMPLEX J&K s.c. jest +48 782 844 555

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00–17:00
Wtorek: 08:00–17:00
Środa: 08:00–17:00
Czwartek: 08:00–17:00
Piątek: 08:00–17:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z AUTO COMPLEX J&K s.c.

    Podobne alternatywy w pobliżu AUTO COMPLEX J&K s.c.

    Go up